Młodzież+

Młodzież+ to nasza autorska inicjatywa. Można ją rozumieć na wiele sposobów: Młodzież+Erasmus, Młodzież+Organizacje, Młodzież+My... Ideą jest współpraca z organizacjami, które na co dzień pracują z młodymi ludźmi, ale nie posiadaja sieci organizacji partnerskich w Europie, nie mają możliwości prawnych, organizacyjnych lub po prostu zasobów ludzkich, aby zaangażować się w projekty międzynarodowe.

Młodzież+ stworzyliśmy w odpowiedzi na sygnalizowane nam wielokrotnie potrzeby organizacji, pracowników młodzieżowych i samych młodych ludzi. Umożliwiamy zaangażowanie się w tworzenie i realizację międzynarodowych projektów adekwatnych do ich potrzeb, nabywanie umiejętności które wykorzystują później w pracy w swoich organizacjach, wymianę doświadczeń oraz nawiązanie nowych kontaktów. Wspieramy uczestników na każdym etapie projektu, od przygotowania merytorycznego po formalności związane z otrzymaniem zwrotu kosztów podróży.

Stowarzyszenie Opus Humanum posiada wykwalifikowaną kadrę z doświadczeniem w zarządzaniu i realizacji projektów międzynarodowych. Mamy sprawdzoną sieć rzetelnych organizacji partnerskich pracujących na codzień z młodzieżą w różnych obszarach. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, napisz do nas: info@opushumanum.org

Comments